DLACZEGO MY ?

Wszystko zaczyna się od Państwa pomysłu, od wyobrażenia, które my oblekamy w rzeczywistość. Tworzymy z duchem czasu – piękne, nowoczesne, funkcjonalne wzory – i cofamy go, przywracając oknom w zabytkowych budynkach ich dawny blask. Nie boimy się wyzwań – śmiałych wizji architektów, nietypowych kształtów, skomplikowanych ornamentacji. Tak powstają okna i drzwi, które są dopełnieniem piękna każdego – i nowoczesnego, i zabytkowego – budynku.


Z miłości do drewna

Nowoczesne technologie

Piekno na pokolenia

Najwyższa jakość świadczonych usług

Suwalszczyzna

Satysfakcjonująca oferta cenowa

Producent okien i drzwi drewnianych

Czy można ze stolarki uczynić sztukę? Czy można połączyć piękno z pełną użytecznością? W CDM jesteśmy przekonani, że tak – i od lat udowadniamy to, dostarczając naszym klientom najwyższej klasy wyroby.

W naszej pracy łączymy nowoczesne technologie z rzemieślniczą precyzją. W efekcie nasze realizacje można śmiało wykorzystywać nawet w miejscach, w których precyzja jest niezbędna – nawet tam mogą one służyć przez lata, ciesząc oko i zapewniając komfort. I to niezależnie od tego, czy mówimy o biurowcach, czy kamienicach, nowoczesnych domach, czy zabytkowych budynkach. Jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę zarówno do dopiero powstających projektów, jak i na potrzeby renowacji tych już istniejących.

Jako producent drzwi drewnianych przyjmujemy zarówno typowe zamówienia związane z wyposażeniem mieszkań i biur, jak i zlecenia bardziej wymagające. Między innymi takie, w ramach których konieczne jest przygotowanie stolarki o niestandardowych wymiarach i grubości – na przykład bram do auli, czy do bramy kamienicy.

Jako producent okien drewnianych wytwarzamy modele klasyczne i nowoczesne – zgodnie z potrzebami naszych klientów. Nie ograniczamy się przy tym w żadnym zakresie. Wśród naszych rozwiązań znajdziesz zarówno rozwiązania, stosowane w najbardziej nowoczesnych projektach domów, jak i te bardziej klasyczne, idealne dla zwolenników tradycyjnej architektury.

Jako eksperci od pracy ze stolarką i szkłem nie boimy się podejmować i innych wyzwań. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem, w którym można znaleźć naprawdę sporo – od ogrodów zimowych, aż po systemy fasadowe.

W każdym przekazanym nam zleceniu dbamy o to, aby materiały były dobrane z niezwykłą precyzją. Wybieramy tylko te najlepsze – i właśnie dlatego nasze wyroby słyną z wieloletniej trwałości i odporności na warunki zewnętrzne. Stosujemy sprawdzone technologie zapewniające wysokie właściwości izolacyjne. Jednocześnie optymalne procedury sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić bardzo przyjazne ceny.

Działamy dla Ciebie – sprawdź nas!

NASZE OSIĄGNIĘCIA

0


metrów bieżących wyprodukowanej kantówki

0


indywidualnie zaprojektowanych i wykonanych okien

0


indywidualnie zaprojektowanych i wykonanych drzwi zewnętrznych

0


lat na rynku

0


lat gwarancji na okna drewniane

0


przyjazność dla środowiska

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

 • Stwierdzamy, że jest to wyrób najwyższej klasy zarówno pod względem parametrów izolacyjnych, akustycznych, zastosowanego szklenia jak rówież jakości wykonania estetycznego.

  ~ AMABUD
 • Motaż odbywał się terminowo, a zamontowana stolarka okienna posiada wykosie walory estetyczne i jakościowe, co pozwala nam rekomendować firmę CDM Sp. z o.o. jako rzetelnego i wiarygodnego partnera

  ~ ŁUCZ-BUD
 • Dzięki zaangażowaniu proacowników firmy CDM Sp. z o.o. wyjątkowej jakości wykonania odwzrorowaniu detali stolarki, Pałac "Beckera" wróci ponownie do dawnej świetności i będzie jakże wyjątkowym budynkiem na mapie Białegostoku.

  ~ ANATOL TIMOSZUK
 • Prace były wykonane terminowo, w pełnej koordynacji z Generalnym Wykonawcą, a współpraca przebiegała bez zastrzeżeń. Dostarczona stolarka w pełni odpowiada zamównieniu i standardom stawianym przez Inwestora. Montaż został wykonany na wysokim poziomie technicznym.

  ~ POL-AQUA
 • Państwa fitma w pełni wyziązała się z zawartej umowy i dostarczyła stolarkę najwyższej jakości zarówno pod względem estetycznym jak i pod względem właściwości technicznych.

  ~ POLNORD
KONTAKT

CDM Sp. z o.o.

ul. Wojska Polskiego 112A
16-400 Suwałki
woj. podlaskie
NIP: PL8442004660

TELEFON

tel. +48 87 – 565 36 45
fax: +48 87 – 565 36 68