Drzwi, okna i okinnice drewniane

CDM od lat specjalizuje się w stolarce, stale doskonaląc swój kunszt i proponując sprawdzone rozwiązania. Nasze produkty wyróżniają się praktycznie pod każdym względem, tak wizualnym, jak i czysto technicznym.

Proponując okna drewniane, dbamy o to, aby były dostępne w wielu różnych formach, od uchylnych, po przesuwne i składane, także w wariantach dużych, idealnie nadających się do zastąpienia standardowych wejść tarasowych. Co więcej, jesteśmy w stanie zadbać również o dźwiękochłonność naszych produktów. A ponieważ działamy kompleksowo, można u nas zamówić także klasyczne okiennice, idealnie sprawdzające się w przypadku domów projektowanych w stylu tradycyjnym.

Wytwarzamy także drzwi drewniane, od standardowych, po skrzydła bram i od płytowych, przez ramowe, aż do dekoracyjnych włącznie. Proponujemy różne grubości profilu, a jeśli trzeba, wykonujemy także indywidualne zlecenia. Oferty nie ograniczamy jednak do wspomnianych już wyżej produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami – a jeśli nie znajdziesz tego, co potrzebujesz, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością sprawdzimy, w jaki sposób możemy Ci pomóc.