O nas

CDM Sp. z o.o. z siedzibą w Suwałkach, 16 – 400, ul Wojska Polskiego 112A, uzyskał wsparcie z Funduszy Europejskich na projekt nr RPPD.01.03.00-20-0043/16 pn.:

Wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania ram okiennych oraz rozszerzenie oferty produktowej w firmie CDM Sp. z o.o.”

objęty umową o dofinansowanie nr RPPD.01.03.00-20-0043/16-00 z dnia 31.03.2017 r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa I Wzmocnienie potencjału i konkurencyjności gospodarki regionu, Działanie 1.3 Wspieranie inwestycji w przedsiębiorstwach.

Celem projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firmy CDM Sp. z o.o. na rynku krajowym i międzynarodowym.

Planowanymi efektami realizacji projektu są:

  • dywersyfikacja produkcji poprzez wprowadzenie nowego produktu do oferty,

  • zwiększenie innowacyjności poprzez wdrożenie wyników własnych prac B + R,

  • wzrost przychodów w tym z eksportu,

  • zwiększenie uwzględnienia kwestii środowiskowych poprzez wdrożenie ekoinnowacji organizacyjnej, marketingowej, procesowej i produktowej.

Wartość projektu: 8 378 499,19 zł

Dofinansowanie: 2 724 715,18 zł

O nas

Szanowni Państwo!

Jesteśmy przekonani, że widoki z Państwa okien są wspaniałe. Takie obrazy wymagają równie pięknych ram. To jest właśnie pierwszy, jakże ważny argument, na skorzystanie z naszej oferty. Produkowane przez nas drewniane okna i drzwi są eleganckie, stylowe oraz znakomicie współgrają z otoczeniem, nadają klasę domom i mieszkaniom, podkreślają urodę budynków, tworzą harmonijną całość w zabytkowych kamienicach i pałacach.

Z drewna można zrobić wiele wyjątkowych, pięknych rzeczy, to piękno może być również funkcjonalne. Każdą wizję, każdy kształt, wzór, najciekawsze kolory i odcienie farb, skomplikowaną ornamentację pomogą dobrać doświadczeni projektanci i technolodzy, którzy mogą konsultować się bezpośrednio z Państwa architektem lub inwestorem zastępczym.

Dbamy o najwyższą jakość naszych wyrobów. Podstawą jakości jest drewno. Drewniane okna i drzwi zapewniają komfort, gwarantują doskonałe zabezpieczenie przed zimnem, bezpieczeństwo i wyciszenie wnętrz. Do produkcji używamy zarówno rodzimego dębu, sosny, świerku, modrzewia, jak i egzotycznego azjatyckiego drewna meranti. W naszych wyrobach stosujemy zawiasy, zamki i okucia najlepszych światowych producentów, podnoszą one trwałość produktów. Pamiętamy o ekologii, używane przez nas nowoczesne technologie sprawiają, że zarówno produkcja, jak i produkty finalne są przyjazne dla środowiska.

Drewniane okna i drzwi produkujemy od 2000 roku, długoletnie doświadczenie, sprawna, fachowa załoga, terminowość dostaw, wieloletnie gwarancje to argumenty, które przemawiają za tym, by skorzystali Państwo z naszej oferty.

Sprawdź nas, poznaj nasz zgrany zespół, przyjedź do nas…

Z poważaniem
ZESPÓŁ CDM Sp. z o.o.