DLACZEGO MY ?

Wszystko zaczyna się od Państwa pomysłu, od wyobrażenia, które my oblekamy w rzeczywistość. Tworzymy z duchem czasu – piękne, nowoczesne, funkcjonalne wzory – i cofamy go, przywracając oknom w zabytkowych budynkach ich dawny blask. Nie boimy się wyzwań – śmiałych wizji architektów, nietypowych kształtów, skomplikowanych ornamentacji. Tak powstają okna i drzwi, które są dopełnieniem piękna każdego – i nowoczesnego, i zabytkowego – budynku.


Z miłości do drewna

Nowoczesne technologie

Piekno na pokolenia

Najwyższa jakość świadczonych usług

Suwalszczyzna

Satysfakcjonująca oferta cenowa

NASZE OSIĄGNIĘCIA

0


metrów bieżących wyprodukowanej kantówki

0


indywidualnie zaprojektowanych i wykonanych okien

0


indywidualnie zaprojektowanych i wykonanych drzwi zewnętrznych

0


lat na rynku

0


lat gwarancji na okna drewniane

0


przyjazność dla środowiska

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

 • Stwierdzamy, że jest to wyrób najwyższej klasy zarówno pod względem parametrów izolacyjnych, akustycznych, zastosowanego szklenia jak rówież jakości wykonania estetycznego.

  ~ AMABUD
 • Motaż odbywał się terminowo, a zamontowana stolarka okienna posiada wykosie walory estetyczne i jakościowe, co pozwala nam rekomendować firmę CDM Sp. z o.o. jako rzetelnego i wiarygodnego partnera

  ~ ŁUCZ-BUD
 • Dzięki zaangażowaniu proacowników firmy CDM Sp. z o.o. wyjątkowej jakości wykonania odwzrorowaniu detali stolarki, Pałac "Beckera" wróci ponownie do dawnej świetności i będzie jakże wyjątkowym budynkiem na mapie Białegostoku.

  ~ ANATOL TIMOSZUK
 • Prace były wykonane terminowo, w pełnej koordynacji z Generalnym Wykonawcą, a współpraca przebiegała bez zastrzeżeń. Dostarczona stolarka w pełni odpowiada zamównieniu i standardom stawianym przez Inwestora. Montaż został wykonany na wysokim poziomie technicznym.

  ~ POL-AQUA
 • Państwa fitma w pełni wyziązała się z zawartej umowy i dostarczyła stolarkę najwyższej jakości zarówno pod względem estetycznym jak i pod względem właściwości technicznych.

  ~ POLNORD
KONTAKT

CDM Sp. z o.o.

ul. Wojska Polskiego 112A
16-400 Suwałki
woj. podlaskie
NIP: PL8442004660

TELEFON

tel. +48 87 – 565 36 45
fax: +48 87 – 565 36 68